آرشیو بلاگ

بهترین نرم افزار فروشگاه ساز

فروشگاه سازهای آنلاین به عنوان یکی از مهمترین ابزارهایی که برای فروش محصولات در دنیای دیجیتال استفاده می‌شوند، بسیار مفید هستند. با وجود بسیاری از گزینه‌های موجود، انتخاب بهترین نرم افزار فروشگاه ساز برای کسب و کار خود می‌تواند مشکل باشد. در اینجا به بررسی بهترین نرم افزارهای فروشگاه ساز پرداخته‌ایم:

۱. ووکامرس

ووکامرس یک افزونه رایگان برای وردپرس است که به شما این امکان را می‌دهد تا فروشگاه آنلاین خود را راه‌اندازی کنید. این افزونه به طور شگفت‌انگیزی بسیار مطرح است و بیشترین تعداد وبسایت‌های فروشگاهی را در سراسر جهان به‌عنوان پایه‌ی سیستم فروشگاه آنلاین خود معرفی کرده است. به علاوه، این افزونه قابلیت اضافه کردن بیش از ۲،۰۰۰ افزونه و افزونه‌ی دیگر را داراست که شما را قادر می‌سازد تا منحصر به فرد، قابل تنظیم و سازگار با نیازهای کسب و کار خود فروشگاه خود را ایجاد کنید.

۲. پرستاشاپ

پرستاشاپ نرم افزار فروشگاه سازی است که در دسترس سازندگان وب قرار دارد و به زودی در جمع افزونه‌های وردپرس نیز قابل استفاده خواهد بود. برخلاف ووکامرس، پرستاشاپ به شما کنترل کاملی بر روی فروشگاه آنلاین خود می‌دهد. همچنین، می‌توانید طیف گسترده‌ای از افزونه‌ها و قالب‌ها را انتخاب کنید تا به صورت کامل و متناسب با نیازهای کسب و کار خود فروشگاه آنلاین خود را سفارشی کنید.

۳. شاپیفای

شاپیفای نرم افزار فروشگاه ساز است که به صورت کاملاً خودکار بر روی سرورهای شما قرار می‌گیرد، به علاوه سرویس‌های پشتیبانی و درگاه پرداخت پیش‌فرض را ارائه می‌دهد. با این حال، با توجه به اینکه تقریباً همهٔ امکانات در این نرم‌افزار ارائه شده است، این به این معنی است که شاپیفای می‌تواند یک گزینه بزرگ و جامع برای شرکت‌هایی با نیازهای فروش بزرگ باشد.

هر کدام از این نرم افزارهای فروشگاه ساز دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلفی هستند، اما با توجه به نیازهای کسب و کار خود باید تصمیم بگیرید که کدام یک از آن‌ها بهترین انتخاب برای شماست.

انصراف از نظر
*