آرشیو بلاگ

ثبت فروشگاه اینترنتی رایگان

در این روزهای پر از فضای اینترنتی، مشاغل رو به رشد فروشگاه های اینترنتی هستند. ثبت فروشگاه اینترنتی به عنوان یک مشاغل رو به رشد در حال حاضر موضوع بسیاری از کسب و کارهاست. همچنین، شرکت کنندگان در این حوزه از فرصت زیادی برای کسب درآمد و طرفدار داشتن اینترنت هستند.

اگر شما نیز قصد دارید کسب و کار خود را آغاز کنید، این مقاله به شما راهنمایی خواهد کرد که چگونه یک فروشگاه اینترنتی را به صورت رایگان ثبت کنید.

  1. انتخاب نام برای فروشگاه:

اگر قصد دارید یک فروشگاه اینترنتی را ثبت کنید، باید نامی برای آن انتخاب کنید. توصیه می شود نام فروشگاه شما بسیار واضح و خلاصه باشد تا به سرعت توسط کاربران مشخص شود. این امر خیلی مهم است زیرا نام فروشگاه خود را به عنوان یک برند بسازید.

  1. پیدا کردن یک سرویس دهنده هاستینگ وب:

حالا که نام فروشگاه خود را انتخاب کرده اید، باید یک سرویس دهنده هاستینگ وب برای فروشگاه خود پیدا کنید. شما می توانید انتخابی را از بین بیش از یک ده ها سرویس دهنده وب قابل دسترس پیدا کنید. بعضی از سرویس دهندگان وب هاستینگ، ویژگی های ویژه ای را برای فروشگاه های اینترنتی ارائه می کنند.

  1. نصب افزونه یا قالب فروشگاه اینترنتی در وب سایت شما:

بعضی از سرویس دهندگان هاستینگ افزونه ها و قالب هایی را در اختیار شما قرار می دهند که می توانید از آنها برای ساخت فروشگاه خود استفاده کنید. برای این کار، باید افزونه یا قالب مورد نظر را نصب کنید و صفحه ی فروشگاه خود را طراحی کنید.

  1. اضافه کردن محصولات و ثبت سفارشات:

حالا که فروشگاه خود را راه اندازی کرده اید، باید محصولات خود را به صورت آنلاین قرار دهید. از طریق افزونه ها و قالب هایی که انتخاب کرده اید، می توانید برای راحتی کار ، محصولات خود را به صورت یکجا اضافه کنید.

انصراف از نظر
*